Doplňky pro muže v roce 2016

Na pány jsme pochopitelně nezapomněli. S trendy v oblasti oblékání už jsme vás seznámili. Teď jsou na řadě doplňky.

Kšiltovky

Máme pocit, že návrháři si letos opravdu oblíbili módu devadesátých let. Návrat hlásí i tyhle populární čepice. Objevily se v kolekcích Calvina Kleina, ale také u značek Versace nebo Bailman. V kšiltovce získáte léžerní uličnický vzhled. Zkombinovat ji můžete s tmavšími odstíny, stejně jako s klasickým bílým tričkem. Původní označení baseball cap napoví, kde se vzala: V USA ji začali nosit hráči baseballu.

Šátky

Už nepatří jenom do dámského šatníku. Alespoň to tvrdí například Louis Vuitton. Nádherné hedvábné šátky značky Hermés patří k legendárním kouskům. A teď je nemusí nosit jen vaše partnerky, ale také vy. To, co si uchovaly, je jejich variabilita. Což samozřejmě neznamená jen barevnost. Šátek lze nosit na mnoho způsobů, uzlů existuje nepočítaně. Chodili jste jako malí do Skauta? Oprašte vědomosti, budou se vám hodit.

Slip on boty

Nejsou úplnou novinkou letošního roku, v módě se drží už několikátou sezónu. Oprášili je například u Dolce & Gabbana. Co to je? Podstatou takového obutí je docela prostě absence zavazování. Někdy se jako slip on boty označuje obdoba tenisek a zvlášť se vyčleňují loafers a mokasíny. Všem je vlastní pohodlí, ale kvalitní kožené mokasíny nebo loafers vám pomohou vytvořit nenuceně elegantní casual styl. Nazouvací tenisky ale nezatracujte, vzpomeňte si na tu kšiltovku z prvního bodu. Chcete vypadat trochu rošťácky? Rebely nejen bez příčiny mají dámy rády.

Šála

Pokud vás zaujal šátkový trend, bude se vám líbit i tohle. Nebo vám minimálně v zimě nebude táhnout na krk. Praktickou módu máme rádi. Každopádně dlouhá šála letos nebude vyhrazena jen zasněženým dnům (také jsme si jich zrovna moc neužili), zkombinovat je ji povoleno také s lehkou bundou. Troufnete si na výrazně vzorovanou? Tu bychom svým polovičkám klidně zabavily i my.


Foto: Pixabay & TrendyModa.cz

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like