Elegantní nebo nekonvenční styl?

Elegantní nebo nekonvenční styl?

Stalo se vám někdy, že jste potkala elegantně oblečenou dámu ve vypasovaných šatech, ani ne krátkých ani ne dlouhých s krásnými decentními až romantickými doplňky, ale při rozhovoru s ní na téma jejího stylu jste zjistila, že je vlastně nekonvenční?

Elegantní styl

Rozdíl mezi těmito dvěma styly je dosti zásadní. Elegantní dáma je dáma, která má ráda řád a pravidla, miluje systém, všechno v jejím životě je pečlivé a naplánované dopředu. Dokonce i ona sama je velice pečlivou osobou.

Nekonvenční styl

Kdežto nekonvenční dáma či žena ten daný řád a pravidla velice ráda porušuje, tvoří si svá vlastní pravidla. A pokud je nekonvenční ženou žena, která vyjadřuje velikým sexappealem, protože má ráda, když vypadá tak, že se na ni muži rádi koukají a když se obleče do takových elegantních šatů, tak lze zcela přesně vypozorovat, že vlastně porušuje to své vnitřní nastavení.

Vyjadřujte sama sebe!

Taky si říkáte, že když potkáte na ulici nekonvenční ženu oblečenou elegantně, že se vůbec nemá ráda? Ona říká té své duši, která má určitou formu a barvu nebo tvar: “Já se taková nemám ráda, chtěla bych na sobě něco změnit.” Takže když vidíte v elegantních šatech tu přísnost, ten řád a uvědomujete si, že jste to vy, pak je vše v pořádku, ale pokud jste nekonvenční, musíte v sobě probudit tu rebelku, prostě takovou ženu, která si stojí za svým a tvoří si svá vlastní pravidla a předloží je celému světu.

Nesmí vám chybět sebevědomí

Je pro vás důležité, najít sama sebe, protože pak budete daleko úspěšnější a nejen, že se tak budete i cítit, ale okolí vás takto bude vnímat. Přece si nebudete hrát na to co nejste, ale naopak buďte velice pyšná na to, kým jste.


Foto: Pixabay & TrendyModa.cz

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like