Jak na neodolatelné řasy

Reklamní tahy

Taky vás fascinují reklamy na řasenky, kde modelky mávají dokonalými „kartáči”? Těmto dámám k nim zpravidla opravdu nepomohla výhradně inzerovaná řasenka. Přesto sníte o podobných řasách, ačkoli k vám příroda byla v tomto směru poněkud macešská? Pojďme se podívat, jaké máte možnost trošku vylepšit to, na co bylo zapomenuto.

Běžná řasenka

Běžná řasenka je první možností. Vaše brvy nabarví a zvýrazní. Ovšem pokud je máte jemné, krátké a téměř neviditelné, nebude efekt tak výrazný se sebelepší a sebedražší maskarou. Starý trik tradovaný z jednoho módního magazínu na druhý radí si před líčením lehce poprášit řasy pudrem. U nás se svého času nabízel speciální pudr, ale vystačíte si pro podobný efekt i s tím běžným, kterým se líčíte.

Semipermanentní řasenka

Jinou variantou je takzvaná semipermanentní řasenka. Její podstatou je to, že i po odlíčení po ní na řasách zůstane trochu barvy. Jsou tak stále zvýrazněné a účinek by se měl častějším použitím násobit. Aktuálně jste možná zaznamenala spoty kosmetické značky Rimmel, která má podobné líčidlo nově ve svém sortimentu.

Umělé řasy

Dalším řešením jsou umělé řasy. V případě, že potřebujete efekt na jeden večer, zvládnete si je aplikovat i sama doma. Na trhu jsou k dispozici i barevné verze, takže až na někoho zamrkáte, opravdu to vzbudí pozornost. Ty si i s lepidlem pořídíte za poměrně lidovou sumu v každé běžné drogerii. Jinou možností je vyrazit do studia a nechat si je prodloužit a zhustit od profesionálky. Prodloužené brvy vyžadují kvůli lepidlu trochu péče (speciální odličovadla), ale jinak se jich nemusíte bát. A pokud to s délkou nepřeženete, rozhodně netřeba mít strach, že budete vypadat jako herečky z filmu pro dospělé.

Delší a hustší řasy

Zajímavým vedlejším efektem kapek pro snížení nitroočního tlaku jsou rovněž delší a hustší řasy. Jedná se však o léčivo vázané na lékařský předpis a prodávat ho za tímto účelem u nás není povoleno. Stejný efekt má podle mnohých uživatelek ricinový olej. Ten si koupíte volně v lékárnách, takže jestli máte chuť experimentovat, můžete to zkusit.


Foto: Pixabay

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like