Jak najít to pravé oblečení pro sebe?

Styl a cit pro krásu je důležitý

Pokud máte styl a cit pro krásu, pak můžete ostatním připadat jako divný člověk. Je to myšleno tak, že když jdete třeba s kamarádkou nakupovat, vejdete do obchodu a vy už na první podhled vidíte, co by se k ní nejvíce hodilo. Ona na vás tak nevěřícně kouká a má k tomu oblečení jistý odpor. Může vám na rovinu říct, že by si toto oblečení na sebe nikdy nevzala, ale po vašem delším přemlouvání nakonec usoudí, že si jej zkusí. Poté následuje milé překvapení ze strany vaší kamarádky, která si říká: “Jéé, tak v tomhle vypadám dobře. Nikdy by mě nenapadlo si to na sebe vzít.”

Najděte sama sebe

Jsou ženy, které vyrůstaly v rodinách, ve kterých se nikdy nepřikládala důležitost oblečení. Často říkají, že už od malička byly zvyklé na tu skromnost, protože jejich rodina byla chudá, a tak nosily oblečení třeba i po své sestře.

Důležitost oblečení

Když se pak s těmi ženami bavíte, kdo vlastně jsou a jaké oblečení mají rády a ony řeknou, že vůbec neví a že by chtěly vědět, kdo vlastně jsou. Odpověď na takovou otázku není mnohdy vůbec jednoduchá. Nemůžete tedy přesně říci, jsem ten a ten nebo taková a taková, jelikož máte spoustu genů od svých rodičů či prarodičů a i když si to třeba neuvědomujete, tak od nich máte i jisté pohledy na život. Jen si vzpomeňte, když jste si jako malé chtěly obléci kostkovanou sukni a maminka za vámi přišla s tím, že si dnes do školy prostě vezmete barevné kalhoty.

Základem jsou jednoznačně boty!

Může se to zdát divné, ale nejdůležitější pro nás jsou boty, které jsou takovým našim propojením se zemí. Je to spíše paradox, ale my všichni jsme vlastně ze stejného materiálu, jako země, čímž jsou myšleny minerály, soli, kyslík atd. Tím pádem noha a boty komunikují se zemí a my si vybíráme boty podle toho, kým doopravdy jsme. Zajděte si do obuvi a tam zkoušejte všelijaké boty, které se vám líbí a najdete tak sama sebe. 


Foto: Pixabay

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like