Jak poznat lásku? (Muže a ženy)

Existuje spousta různých druhů lásky a neexistuje jediný způsob, jak zjistit, zda to, co cítíte, je skutečná láska. Přesto, pokud se zaměříte na to, jak se cítíte, měli byste být schopni zjistit, zda jste opravdu zamilovaní. Pokud chcete vědět, jak to udělat, stačí postupovat podle těchto kroků.

1. Všímejte si, jak svého blízkého vnímáte

Přemýšlejte o tom, jestli můžete existovat bez vašeho blízkého. Pokud jste opravdu zamilovaní, neměli byste být schopni představit si budoucnost bez něho (například máte možnost práce v zahraničí, přestěhovat se – dokážete si představit život bez svého blízkého?). Dále pak přemýšlejte o tom, že byste měli jiného partnera. Pokud se vám zdá, že pro vás existuje někdo jiný (lepší), s kým byste mohli žít, pak se nejedná o pravou lásku.

2. Jak často na něj myslíte?

Zkuste se zaměřit na to, jak často na svého blízkého myslíte. Pokud máte zdravý milující vztah, měli byste být schopni trávit čas odděleně od svého blízkého bez posedlosti nad tím, co dělá každých pět vteřin. Pokud ale bez něj vydržíte celý víkend nebo celý měsíc, aniž byste na něj jen pomysleli, možná se dosud nejedná o lásku.

Láska

3. Sdílení názorů

Pokud jste opravdu zamilovaní, nebudete jen myslet na svého milovaného jako na dokonalý předmět, který by měl být uctíván, ale jako na živou, dýchající lidskou bytost se zajímavou perspektivou a mnoha jedinečnými názory. Pokud jste opravdu zamilovaní, měli byste si vážit názor svého blízkého a měli byste se starat o to, co si myslí.

4. Chcete být lepší člověk

Zjistěte, zda váš milovaný člověk způsobuje, že chcete být lepší člověk. Pokud jste opravdu zamilovaní, měli byste chtít posunout svůj život na další úroveň a být tím nejlepším člověkem, kterým můžete být.

5. Znáte nedostatky

Pokud jste opravdu zamilovaní, měli byste být schopni vidět vašeho blízkého jako skutečnou živou lidskou bytost se skutečnými lidskými vadami. Důležité je také naučit se s těmito vadami zacházet a mít je rád.

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like