Nadčasové trendy pro muže


Mužská móda podléhá trendům úplně stejně jako ta pro něžnou polovinu lidstva. Ale musíme uznat, že jen zlomek výstřelků opustí mola a uchytí se v běžném životě. Pánové jsou zkrátka svým založením poněkud praktičtější. My vám to ještě trochu ulehčíme. Co by tedy nemělo žádnému muži chybět v šatníku?

1. padnoucí oblek

Zapomeňte na nářky, že kravata škrtí a košile omezuje v pohybu. A utíkejte do obchodu, případně ještě lépe ke krejčímu. Jste už dost velcí na to, abyste si oblek uměli vybrat sami a nespoléhali na ten, který se vám v šatníku hřeje ještě od svatby nebo maturitního plesu a vybírala ho s vámi partnerka, neřku-li maminka

2. kvalitní hodinky

Stanou-li se vaším koníčkem, samozřejmě vám nejsou zapovězeny hodinky mnoha různých stylů. Měli byste vlastnit každopádně alespoň jedny. V tom případě zvolte spíše elegantnější kousek, může být s koženým řemínkem, pokud si vyberete verzi v kovu, dbejte na to, ať nevypadá příliš sportovně a masivně, preferujte spíše subtilnější modely.

3. kožená taška

Zapomeňte na vyboulené kapsy. A pokud možno zapomeňte i na sportovní modely, které se hodí nanejvýš na to, abyste v nich nosili věci do posilovny. Do města nebo do zaměstnání si pořiďte načasovou koženou tašku. Podle vašeho naturelu to může být buď aktovka nebo méně formální model.

4. svetr

Smiřte se s tím, že to není oděv pro vašeho otce, případně dědečka. Vám už není patnáct, bude na vás působit mnohem elegantněji. Hlavně se zbavte pestrobarevných mikin s obrovskými nápisy a infantilními potisky. Když si netroufáte na propínací cardigan, kupte si klasický svetr. V případě kvalitního materiálu vám rozhodně nehrozí protivně kousavý model. Sledujte složení na visačce.

5. bílá košile

Doporučujeme alespoň dva kousky, vy máte na rozdíl od dam jistá omezení. Do společenského obleku patří jiná než na volný čas. Mimo okruh slavnostních událostí ji můžete nosit třeba v kombinaci s blejzrem (oděv mezi formálním a sportovním sakem). Budete působit elegantně a zároveň nenuceně a ne příliš uhlazeně.


Foto: Pixabay & TrendyModa.cz

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like