Nejbláznivější trendy líčení


Ráda se líčíte a nebojíte se experimentovat? Řasenka, make-up, trochu tvářenky a decentní růžová rtěnka, to není nic pro vás? A troufla byste si na něco z našeho seznamu nejbláznivějších líčících trendů? Ano? Tak v tom případě máte náš obdiv. A ty ostatní vyznavačky střízlivějšího pojetí šminek se mohou alespoň zasmát.

1. nazdobené obočí

Nosí se přirozené obočí, spíše hustší. To už jsme vám říkali. Návrháři však zašli ještě dál a modelkám jej ozdobili flitry, plátkovým zlatem atd. No, tak tohle je asi vážně naštěstí věc, u níž je dobře, že zůstala jenom na přehlídkách a do ulic se nedostala. Neumíme si to představit.

2. color blocking

Od Viviene Westwood, proslulé mámy punku, se asi decentní make-up čekat ani nedá. Troufnete si namísto klasického líčení tón v tónu na kombinování výrazných odstínů? My bychom něco podobného možná uvítali. Pryč se šedí.

3. žádné obočí

Z extrému do extrému. Modelky měly na přehlídkách obočí maximálně výrazné, ale také zesvětlené tak, aby působilo téměř neviditelně. Samozřejmě po vás nechceme, abyste si jej oholila. Ale asi ani zakrývání make-upem nepovažujeme za zrovna šťastný nápad, jelikož obočí dotváří výraz obličeje.

4. modrá rtěnka

Se objevila v roce 2012. Že je na vás cokoli nad světle růžovou už příliš? No, vypadat jako umrlec bychom asi vážně nechtěli, nicméně proč si neužít širší barevnou škálu než jen červené a růžové odstíny. Extravagance se nebojte, letos tmavé rty vládnou, tak máte ideální šanci.

5. přemíra tvářenky

Aneb když to vypadá, že jste se ráno líčila potmě. Přesně takto si vykračovaly manekýnky na přehlídce značky Chanel v roce 2012. Tvářenkou se tehdy nešetřilo. Máme pocit, že velkorysý přístup k líčidlům uplatňuje mnoho dam. Takže jsou módní vizionářky, aniž by si to uvědomovaly?

6. rty polepené kamínky

No, na přehlídce to nejspíš vypadá efektně a i pro účely fotografování podobná ozdoba poslouží. Naštěstí tenhle trend nebude mít sám o sobě příliš dlouhou trvanlivost. Odhadujeme, že stačí přibližně jedno napití a kamínky jsou dole.

7. opravdu výrazné kouřovky

Uznáváme, něco podobného jste rozhodně nosila dříve než v roce 2013. Rádi bychom vás uklidnili, že jste nebyla sama. Ve svém depresivním období během puberty jste totiž černě podmalovanýma očima připomínala spíš pandu.


Foto: Pixabay & TrendyModa.cz

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like