Pánská móda aneb co nesmí chybět v pánském šatníku

Dosud jsme se obraceli hlavně k našim čtenářkám. Ale nezapomínáme ani na pánské osazenstvo, které touží držet krok s nejnovějšími módními trendy. Co se bude nosit během letošního roku? My vám to povíme. Návrháři mají jasno o tom, co se bude nosit celý rok. Proto vám první tři trendy představíme na sezónu jaro/léto a další tři pro podzim/zimu.

Bombery

Populární letecká bunda se na výsluní drží už několikátou sezónu. Pokud ji ještě nemáte, nastal pravý čas pro to si ji právě teď koupit. A na nákup můžete rovnou vyrazit se svou drahou polovičkou. Bombery se usadily také v dámském šatníku. Na úvod docela nositelný trend, že? Ale držte se, přituhne.

Overaly

Dalo se to očekávat. V dámské módě slaví overaly velký úspěch. Pro pány tu máme overal inspirovaný pracovním oděvem, populárními montérkami. Kombinovat můžete s černou nebo s klasickou bílou podle libosti. To by se pánům mohlo líbit, mnoho z vás se nebude muset po příchodu z práce převlékat a ještě se můžete vydávat za módního znalce.

Krátké šortky

Tím myslíme hodně krátké. Nejsme si zcela jistí, jestli je tohle trend, který se dostane dále než na hranici přehlídek, případně mezi pár odvážných módních vtipálků. Prada a Gucci se ale jednoznačně domnívají, že krátké šortky s potisky jsou letošním žhavým hitem. Tak uvidíme.

Smaragdová zeleň

Na fashion weeku se to jen hemžilo tímhle odstínem. Kdo si netroufne rovnou na zelený kabát, může zkusit alespoň doplňky. Zelená působí distingvovaně a přitom moderně a svěže. My říkáme rozhodně ano, chceme víc takhle oblečených mužů. Tato barva si rozhodně nezaslouží jenom vzpomínku na povinné dva roky strávené „v zeleném”.

Tartan

Jestli jsme vás zrovna nenalákali na zelenou barvu, prakticky nestárnoucí vzor kostky se vám bude líbit určitě. Když si ho koupíte letos, ve vašem šatníku si svoje místo udrží ještě několik následujících let. Tomu říkáme investice.

Květinový vzor

Uznáváme, je to móda odvážná. Směle si můžete vypůjčit tento motiv od něžnější poloviny lidstva. Květinový potisk bude kralovat i pánským šatníkům. Bunda, kabát nebo košile? Na konkrétním kousku nezáleží, důležité je vypadat tak trochu jako rozkvetlá louka. Zejména v zimě se vnesení barev do černě ulic prostě počítá.


Foto: Pixabay & TrendyModa.cz

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like