Papírová alba s fotografiemi jsou stále krásnou vzpomínkou

Papírová alba se mohou již v dnešní technické době zdát jako přežitkem. Vždyť, co s takovým papírkem s fotografií, který časem zežloutne, když si můžeme prohlížet super barevné, digitální fotografie, které jsme vytvořili z mobilního telefonu, nebo digitálním fotoaparátem, v našem výkonném notebooku, nebo počítači. Ale vyvstává otázka, zda si fotografie můžeme prohlížet, i když nejde elektrický proud. 

fotky

Několik důvodů, proč nepřestávat tvořit papírová alba

§  Je prokázáno, že kdo si klasické papírové album prohlíží, je mnohem více vtažen do naší prezentace oblíbených fotografií. A navíc různá studia ukazují, že tištěné údaje a materiály jsou mnohem více zapamatovatelné, než informace, které vidíme v digitální podobě.

§  Jedním z dobrých důvodů pro pořízení klasického papírového fotoalba je to, že si vaše fotky protřídíte. Pro vytištění snímku, nebo uložení do fotoalba vyberete pouze ty nejkrásnější fotografie, a tímto bude mít takové fotoalbum mnohem větší hodnotu také z estetického hlediska v kvalitě snímků.

album

§  Dobrým důvodem pro ukládání nejdůležitějších papírových fotografií je archivace. Pokud budou vaše fotografie na kvalitním papíře, nebo si je sami vytisknete z tiskárny za použití kvalitní barvy a fotopapírů, vydrží takové fotky i sto let a mohou i déle. Trvanlivost CD a DVD nosičů je však přibližně deset až dvacet let, takže se na zálohování z počítačů spoléhat nelze.

§  Všechno toto zakládání fotoalb a fotoknih, pořizování vlastních kvalitních fotografií našich dětí, z dovolených a významných akcí je skvělým projevem nezávislosti na počítačové síti, na digitálních technologiích. Digitální svět můžeme vždy využívat, ale je také velmi přínosné ten starý svět našich dědečků a babiček nezavrhovat.

rám

§  Klasická fotoalba v současné době poskytují široký výběr pro ukládání vašich oblíbených snímků. Nabízejí se rozličná stylová alba pro všechny fotografované příležitosti, například dětská, nebo svatební fotoalba.

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like