Stavební inspirace není nikdy dost


Stavařina to je rozhodně velmi náročná oblast. Zvláště pokud vezmeme v potaz rozvoj technologií i materiálů. Co se týče staveb, hodně se zde projevuje také životní styl a preference zájemců o stavby. Jen vystudovat architekturu nebo podobný obor rozhodně nestačí. Je třeba si rozšiřovat vědomosti. To se rozhodně týká i lidí, kteří nejsou odborníci, ale pouští se do staveb či rekonstrukcí svépomocí a vědět a znát je pro ně tedy důležité. Pojďme si představit tiskoviny, které Vám významným způsobem prospějí.
 projektant stavby

Z jednoho vydavatelství

· Stavba. Architektonický časopis, který vychází jednou za čtvrt roku. Přináší novinky ze světa architektury. Témata jsou věnována rozvoji měst, bydlení a rekonstrukcím. Časopis je určený především architektům a studentům architektury, ale také projektantům a stavebním technikům.
· Materiály pro stavbu. Odborný časopis pro projektanty, techniky, architekty a všechny zájemce o stavebnictví. Informuje především o stavebních materiálech, jejich výrobcích a použití.
rozdělení úkolů
· Stavitel. Časopis informuje o stavebních materiálech a hmotách, o nových technologiích, strojích, dokonce o využití softwaru ve stavebnictvím. Najdete také výklady k právním předpisům (investorská, projektová a dodavatelská činnosti, což jsou informace neocenitelné zvláště pro firmy.
zedník v práci
· Můj dům. Časopis vychází každý měsíc a seznamuje s nejlepšími individuálními novostavbami a důmyslnými rekonstrukcemi. Zabývá se stavebními technologiemi a moderními interiéry. Zabývá se také tématem zahrady. Časopis je pořadatelem ankety Dům roku.
· Rodinný dům. Tematicky navazuje na předchozí časopis. Tento časopis je určen všem majitelům domů. Nabízí praktické rady a návody, jak zrekonstruovat dům nebo třeba i zahradu. Časopis je určen všem těm, pro které je péče o dům radostí. Časopis se inspiruje v zahraničí, kde patří podobné tituly zcela jistě k tem nejúspěšnějším.


Foto: Pixabay

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like