Trendy pro rok 2017

Ať už si zařizujete nové bydlení, nebo rádi udržujete krok s módou, připravili jsme pro vás přehled trendů, které budou v následujícím roce kralovat na trhu s nábytkem a vybavením domova.
bílý vzor

Mramor

Rok 2017 se nese ve znamení mramoru a to převážně v bílé barvě. Nepoužívá se už pouze na dlaždice a kuchyňské desky, současným trendem je mimo jiné i obkládání stěn. Využívá se v minimalistických interiérech pro svou čistotu a eleganci. Navíc se dá skvěle skombinovat s mosazí, dalším trendy materiálem pro letošní rok.
Ptáte se, jestli je možné dosáhnout tohoto elegantního a stylového vzhledu i pokud vám podmínky neumožňují mramorové obklady a dlaždice? Samozřejmě. Dostupné jsou mramorové tapety, lepící fólie a doplňky s motivem mramoru. A pokud vám tento trend přirostl k srdci natolik, že ho chcete mít stále s sebou, pořiďte si obal na telefon, nebo notebook s touto texturou. Možností je opravdu mnoho.

Barvy, barvy, barvičky

Pokud vás už unavují odstíny béžové a šedé, které byly trendy v posledních letech, máme pro vás dobrou zprávu. Do módy se vrací barevné interiéry, které rozzáří celý pokoj a pozvednou vaší náladu. Mezi nejpopulárnější barvy bude patřit zelená. Ať už trávová, hrášková, nebo limetková, s touto barvou nemůžete šlápnout vedle. Dalšími barvami roku 2017 bude fialová, žlutá a také pastelové odstíny.

Po několika letech se do módy vrací přírodní materiály a barvy. Ať už zmiňovaná zelená, kombinovaná s červenou či béžovou, dřevěné obklady, nebo přírodní textilie, existuje mnoho možností, jak nechat do interiéru proniknout přírodu. Jednoduchá možnost je přidat do interiéru květiny a pokojové rostliny, rozjasní celý interiér a pomohou vám k vytvoření klidné a pohodové atmosféry.
tmavý interiér

Rozdělení prostoru

Dalším velkým hitem tohoto roku je rozdělení velkých prostor na menší zóny, které přidají soukromí a uvolnění. Trendem jsou i útulná zákoutí, ve kterých je možno relaxovat. K jejich vytvoření se dá využít například arkýř, nebo podkrovní místnost.
Doufám, že jsme vám poskytli alespoň nějaký přehled o nejnovějších trendech a jejich použití v domácnosti. Stačí pouze drobnosti, abyste vaši domácnost udrželi stylovou a trendy.

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like