Zútulněte si svou starou koupelnu


Rekonstrukce koupelny vyjde na spoustu peněz, co si budeme povídat. Tyto peníze nám většinou chybí, nebo je potřebujeme investovat do jiných místností, kde jsou důležitější opravy. Možná si ale můžete svou starou koupelnu poměrně snadno upravit a zútulnit tak, abyste v ní čas trávili s radostí, nikoliv s odporem.
sen a orchidej

Skleněné dózy jsou naprosto dokonalé.

V koupelně celkově se vyskytuje velká spousta malých věcí, jako jsou vatové odličovací tamponky, vatové tyčinky, gumičky a pinetky, malinká mýdla či vůně do vany a mnoho dalšího. Pořiďte si proto různě veliké skleněné nádobky s uzávěrem, do kterých všechny tyto věci můžete naskládat. Jednak se vám na věci přestane prášit, otřít dózu je totiž mnohem jednoduší, jednak si je nepocákáte vodou.

Zrcadlo je samozřejmostí

Zrcadlo je samozřejmě základem celé koupelny. Každý návštěvník koupelny se podívá do zrcadla. Obyčejnou zrcadlovou desku můžete ozdobit tak, že ji vložíte například do dřevěného rámu. Ten může být obyčejně hladký nebo zdobený. Důležité však je, aby byl nalakovaný.
květina a sůl do koupele

Stejné lahvičky na přípravky.

Pořiďte si stejné lahvičky ve stejné barvě, do kterých si přelijete jednotlivé přípravky, které v koupelně používáte. Lahvičky mohou mít již předtištěné štítky, nebo si štítky vytvoříte sami. Nezapomeňte však na to, že přeplněnost je dávno pasé. Pokud tedy máte v koupelně 10 druhů sprchových gelů a šampónu, určitě je schovejte do skříňky a vytahujte je postupně. Uvidíte, že pro vás i úklid bude mnohem snazší.
bambus a olej

Jestliže milujete atmosféru moře či wellnes, přeneste ji snadno také do své koupelny.

Použijte mušličky a kamínky, kterými vyzdobíte prostor, různé mořské soli, které nasypete do lahviček a rovněž jimi vyzdobíte okenní parapet či poličku. Samozřejmě nesmí chybět svíčky, které navodí romantickou atmosféru. Do proutěného košíku naskládejte ručníky, oživte koupelnu také květinami… Pak už si budete opravdu připadat jako v hotelu.


Foto: Pixabay

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like