A jsme u typu podzimního

Přesun k podzimnímu typu

Plynule se přesuneme k výrazným kontrastním typům. Podzimní typ je prvním z této dvojice, který si představíme. Dokonalým podzimem je třeba slavná „zoufalka” s typicky ohnivou hřívou Marcia Cross.

Nikdo vás nepřehlédne

Vás si většinou nelze splést. Jste nejen díky ohnivým vlasům a pihám nepřehlédnutelná. Rusovlasá krasavice patří k tajným snům mnoha mužů. To ale není to jediné, čím se typicky vyznačujete. Pleť máte buď velmi světlou a zlatavou nebo tmavší olivovou. Pihami se také pyšníte a většinou jich na tváři najdete celkem dost. Vaše rty disponují intenzivně červeným tónem, jde o odstín připomínající barvu zralých rajčat. Pravděpodobně se velmi špatně opalujete, pleť vám rychle zčervená, vůbec nebo jen velmi obtížně získává bronzový nádech.

Barva očí není jistá

Barva očí se objevuje v široké škále od zelené, hnědé, ale také až k modré. Přestože zářivě intenzivně modrá náleží k chladným barvám, barevná typologie se, jak jsme už předeslali, neřídí dle konkrétních odstínů, důležitým faktorem jsou vysoký kontrast a intenzita barvy, které tento typ charakterizují. Oči, ať už příslušejí k jakékoli barvě, zkrátka v obličeji září. Vaše vlasy mohou být rezavé nebo červené a korespondují s nimi i obočí a řasy. Případně odpovídají spíš hnědé barvě s měděným podtónem.

Teplé odstíny jsou pro vás ty pravé

I vám polichotí teplé odstíny, ale vybírejte si klidně mezi všemi intenzivními barvami. Na rty použijte bronzově hnědou, oranžovou nebo červenou s teplým podtónem. Také vy potřebujete, aby make-up byl spíše dožluta než dorůžova.

Široké spektrum barev

Z barev si při oblékání směle troufněte na zářivé odstíny, vždy pro vás však platí ty na teplé straně barevné palety. Volte ze širokého spektra barev: hráškově, případně olivově zelená, bronzově hnědá nebo čokoládová, rezavá, oranžová, hořčicově žlutá. Většinou vám budou slušet všechny zemité a přírodní odstíny. Ani pro vás není ideální volbou zářivě bílá.

Vzory a šperky? Proč ne.

Pokud se uchýlíte k nápadným vzorům, vyčarujete s nimi patřičně dramatický efekt. Dovolit si proto smíte také výraznější šperky. Ideální je pro vás žluté zlato, rozhodně byste měla vynechat stříbro nebo bílé zlato. Skvěle váš barevný typ podtrhnou i šperky v barvě mědi.


Foto: Pixabay & TrendyModa.cz

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like