Bílá košile na tři způsoby

Bílou košili potřebuje ve svém šatníku nejen váš partner. Cestu si našla i k dámám. Není divu, sluší všem, bez ohledu na věk, míry nebo příležitost. Ještě ji nemáte? Bílá košile je podobně nesmrtelná jako třeba perly. Už jste si ji pořídila, ale došla vám inspirace, jak a s čím ji nosit? Poradíme vám.

Do práce

Rozumět si bude s libovolnými společenskými kalhotami. Bílá perfektně doplní všechny ostatní odstíny – šedou, béžovou i černou (dny, kdy nevíme, co na sebe, se s bílou košilí stávají znatelně snesitelnějšími). Máte v zaměstnání zavedený dress code? S bílou košilí dostojíte i těm nejpřísnějším standardům formal business. Jestli si vyberete kalhotový kostým nebo kostým se sukní, to už ponecháme na vás.

Než nastoupíte do zaměstnání, bílá košile vám prokáže službu také ve škole. Nevíte, v čem vyrazit na zkoušku, abyste nepobouřila ani oko toho nejpřísnějšího zkoušejícího? Vsaďte na jistotu a oblečte si právě tenhle kousek. A nezradí vás ani tehdy, až se budete o zaměstnání někde ucházet.

Ve volném čase

Úzké modré džíny jsou klasickým prvkem dámského šatníku. Jasně jimi říkáte, že víte, co vám sluší. Doplňte je bílou košilí a výsledný efekt pozvedněte rudou rtěnkou. I oděv složený z jednoduchých kusů se dá ozvláštnit. Pomocnou ruku vám podají doplňky. Noste klobouk, pořiďte si šátek, který si můžete uvázat na mnoho způsobů nebo nápadnou bižuterii. Zkuste třeba masivní prsten s kamenem. A může to být i bižuterie, nechceme po vás, abyste si dala vyluxovat konto. I když pokud by nám chtěl někdo darovat takový prsten, který navlékl u příležitosti zásnub britský následník trůnu princ Wiliam své nyní již manželce, asi bychom se nezlobili.

Pokud si troufáte na odvážné potrhané džíny nebo kožené kalhoty, bílá košile jim bude slušet rovněž. Bude-li delší, takže bude zakrývat partie z nejitimnějších, unosíte pod ni i legíny, které jsou stejně oblíbené jako mocně zatracované.

Do společnosti

Kostým vás samozřejmě nezklame. Připadala byste si v něm ale jako úřednice, co se odpoledne nestihla převléct, když se vracela z kanceláře? Inspirujte se v šatníku své drahé polovičky. Vyrazit můžete klidně v dámské obdobě pánského obleku. Podmínkou je zdůraznit svou ženskou siluetu, oblečte si úzké kahoty, vypasované sako a vysoké podpatky. Vypadat jako svůj vlastní mladší bratr rozhodně nechcete.

Slavné krásky si takto troufnou i na červený koberec. Vy berte ohled na to, kam se chystáte, hluboká rozhalenka s nedbale rozvázaným motýlkem po vzoru Angeliny Jolie, která si takto v roce 2014 vyrazila na BAFTA Awards (Filmové ceny Britské akademie), nebo sako na holém těle jsou balanc na hodně tenkém ledě a mohlo by se stát, že se ošklivě „vykoupete”.


Foto: Pixabay & TrendyModa.cz

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like