Červená kabelka a červené boty?

Červená kabelka a červené boty?

Když mám červenou kabelku, musím k ní mít i červené boty? Často můžeme šokovat sami sebe, protože si vezmeme třeba hnědé boty z přírodní kůže a k tomu bledě modrou kabelku a vidíte, jak si vás ostatní ženy prohlíží a myslí si: “Ježiš majra, jak si tohle na sebe někdo může vzít, když to bylo módní v osmdesátých letech?”

Jiný stát, jiný mrav

I když náš styl není poplatný módním trendům, tak to, že se dnes nenosí stejné boty a kabelka, není ani otázka trendu, je to spíše otázka naší vnitřní kreativity, protože u nás už neplatí ten diktát, že něco musí být tak a něco onak.

Kompatibilita je důležitá

Samozřejmě, že když si vezmete třeba fialové boty a vezmete si k nim ostře zelenou kabelku, tak to nebude ono. Musíme si vždy hlídat tu určitou kompatibilitu, třeba v případě, že budete mít kabelku či boty s přírodní kůže, tak si k nim můžete vzít skoro všechno, jelikož barva přírodní kůže je natolik nadčasová, že si můžete dovolit pestrou škálu barev.

Nebojte se kombinací barev

Pokud si ale zvolíte už nějakou konkrétní barvu, jako je třeba červená, pak už musíte zvolit barvy, které s tou červenou půjdou k sobě. Můžete mít černou, hnědou a přírodní kůži. Pokud dnes uvidíte ženu, která na sobě bude mít červenou kabelku spolu s červenými boty, tak se vám v hlavě mihne něco jako: “Holka, měla by jsi už konečně začít sledovat módní trendy, protože se musíš naučit být svobodná ve svém vlastním vyjadřování.” Nebojte se být kreativní a střídat různé barvy a kombinovat je. 


Foto: Pixabay & TrendyModa.cz

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like