Doplňky a dekorace, které by měly mít v bytě všechny ženy

Pokud jste se právě přestěhovala do bytu, který je teď váš, jistě jste is ho zařídila podle sebe. Nejspíš je to vaše první bydlení a chcete, abyste tu byla spokojená a šťastná, ale také, aby tento byt dával najevo, že v něm žije dospělý člověk, a hlavně žena. Co všechno by měl takový byt obsahovat po stránce doplňkové a dekorační?
skládané závěsy
1.       Závěsy – záclony jsou samozřejmostí už od dob našich prababiček, to je jisté. Avšak záclony možná nemusí být takovou nutností, jako jsou závěsy. Proč právě závěsy? Jelikož vám poskytnou dostatečné soukromí kdykoliv a v letních měsících oceníte, že dokážou zamezit nejenom slunečním paprskům, ale také horku, aby protklo váš byt. Navíc jsou úžasným doplňkem, který nejenom zakryje nedokonalosti rohů místností, ale také trubky topení. Navíc váš byt získá na jakési eleganci.

2.       Postel – tedy kvalitní, bytelnou, velkou, pohodlnou a opravdu dobrou. Takovou, která vám vydrží a která neskřípe a nevrže při každém vašem pohybu. Nesmí se rozpadat a nesmí v interiéru vadit. Právě proto by tato postel měla být i doplňkem místnosti. Měla by být dominantou vaší ložnice. Samozřejmě si k tomu musíte pořídit také kvalitní rošt ze dřeva a nejlépe velmi kvalitní matraci. Nezapomeňte na výběr polštáře, který je velice důležitý.

3.       Police s upomínkami – říkáme jim lapače prachu, ale jsou to naše připomínky toho, co jsme zažily, kde jsme byly a s kým. Proto bychom měly mít poličku, na které jsou fotografie, upomínky, suvenýr, nebo třeba medaile a poháry za naše vítězství. Vyhraďte si místo na věci, které budete zaplňovat právě těmi drobnostmi, které dělají domov domovem.
boty u postele
4.       Pověste si na stěnu obrazy – to je nejlepší forma dekorace. Obrazy, zrcadla, grafiky nebo třeba i plastiky. Designové záležitosti jsou in i cool. Musí sedět do interiéru a musí se vám líbit.

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like