Jak se obléknout na rande

Na prvním rande chcete zapůsobit v dobrém světle, chcete se líbit a moc dobře si uvědomujete, že první rande je rozhodující. Zároveň však víte, že přílišná snaha škodí. Jenže pak díky tomu stojíte před skříní a nevíte, co si vzít na sebe. Přitom by stačilo, kdybyste se drželi několika málo pravidel.

  1. Zásadou číslo jedna je, oblékněte se podle toho, kam na své první rande půjdete. Rozhodně si neberte svůj nejlepší oblek. Důležité také je, abyste se v oblečení také dobře cítil, takže nic, co by vás škrtilo, tlačilo, škrábalo anebo jinak otravovalo.
  2. Nezkoušejte si vzít na rande něco, co jste na sobě ještě neměli. A už vůbec ne nerozšlápnuté nové boty. Držte se zaručených trháků ze svého šatníku.
  3. Nepřehánějte. Nesnažte se mermomocí zazářit a mít na sobě něco, co nikdo nenosí. nemuseli byste se setkat s pochopením.
  4. Na své rande si rozhodně neoblékněte lacláče, kapsáče, přespříliš vtipná trička a žabky.
  5. S čím rozhodně na rande nezabodujete? Je to snadné, když na rande dorazíte v teplácích, se žvýkačkou v puse, sandálech s ponožkami, ověšený masivními řetězy, bílými ponožkami sladěnými k černým kalhotám, zašedlým oblečení se žmolky, v příliš obtaženém anebo vytahaném triku, špinavých a okopaných botách a oblečení nevhodně barevně sladěných.
  6. Snažte se prodat. Co to znamená? Jistě víte, jaké máte přednosti, tak se je snažte svým oblečením vyzdvihnout. Vyberte si barvy, které vám sluší, vyberte si slušivé kalhot, které vás dělají štíhlejší nebo vám třeba pěkně vytvarují zadek a podobně.
  7. Všeobecně dobrou volbu představuje oblečení v casual nebo smart casual stylu. Fajn jsou tedy rifle, tričko a mokasíny.
  8. Pokud však půjdete do restaurace, vsaďte spíše na něco decentnějšího. K riflím si vezměte košili a zkusit to můžete i se sakem.
  9. Jdete do přírody? Zapomeňte na košili, sáhněte spíše po oblečení se sportovním nádechem.

 

Nezapomeňte, že vaším cílem je udělat na partnerku dobrý dojem, a to se neodvíjí pouze ze správného oblečení, ale i z hygieny a vašeho chování. A proto nikdy na rande nechoďte bez květiny. Překvapí vás, co dokáže taková jedna růže…


Foto: Pixabay


Zdroj foto: Pixabay

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*