Najděte ten pravý elegantní styl oblékání

Elegantní styl oblékání

Vzhledem k tomu, že jsem spokojená se svým svrchním oděvem, zůstávám “svému” e-shopu věrná i v případě výběru nové dámské moderní halenky, dámských společenských šatů, i svých oblíbených dámských džínových kalhot.

Když narazíte na spolehlivý obchod, kde si koupíte padnoucí bundu, kabát, svetr, šaty a džíny, rozhodně se vyplatí pořídit si tamtéž některé z kvalitních kozaček pro ženy. Kozačky doplním vhodnou dámskou kabelkou a peněženkou a mám vždy na jednu i dvě sezóny vystaráno.

Potrpíte si na kabelky?

Pokud si potrpíte na klasický styl, neměla by ve vašem šatníku chybět jednoduchá, elegantní kabelka či kabela geometrických tvarů, případně kufřík nebo aktovka – nejlépe z kůže. K tomuto stylu patří elegantní sukně a dámská moderní halenka, do společnosti pak dámské společenské šaty.

Kvalitní prádlo se Vám zavděčí

I když si pánové potrpí spíše než na dokonale padnoucí prádlo na pohodlné boxerky pro pány a pohodlné slipy pro pány, v každém případě by i toto prádlo mělo být vkusné a šik. Jedině v takovém prádle se muži ženám líbí. Své kouzlo rozhodně nezachrání jen vkusnou košilí, tričkem či mikinou; pánským svetrem na zimu či pánskou zimní bundou.

Jak vidíte, spodní prádlo hraje v životě každého člověka podstatnou roli, a to jak u žen, tak i u mužů – i když už těch prvně jmenovaných asi trochu více.


Foto: Pixabay & TrendyModa.cz

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like