Tangle teezer – speciálně vyvinutý kartáč

Tangle teezer je speciálně vyvinutý kartáč. Má ho na svědomí profesionální kadeřník Shaun P. Co Tangle teezer umí a co jsou líbivé marketingové fráze? Je to opravdu taková bomba? Vyzkoušeli jsme to na vlastní kůži, vlastně na vlastní vlasy.

Jeho podstatou jsou měkké a ohebné štětiny různé délky. Díky svojí pružnosti se nad zacuchaným místem ohnou, takže nic netahá. Nikoli ojedinělou stížností některých uživatelů je to, že štětiny jsou poněkud ostré. Což je pravda, jste-li především zvyklá se česat plastovým kartáčem, který má na štětinách koncovky v podobě kuliček.

Jistou nevýhodu můžete zaznamenat tehdy, pokud si na hlavě často vytváříte nejrůznější drdoly, culíky nebo složitější účesy. Kartáč nemá rukojeť a disponuje poměrně nezvyklým tvarem, hlavně zpočátku to může být nepohodlné.

Hodí se na všechny typy vlasů, česat s ním můžete snadno i vlasy mokré, které bývají náchylné k polámání. Především majitelky hrubé, kudrnaté a nepoddajné kštice ocení, že vám tento kartáč pomůže k tomu vlasy uhladit. Máte-li jemnou hřívu, nemusíte se bát, že vám Tangle teezer ale uhladí vlasy příliš. Tento kartáč je nakonec určen také pro česání jemných dětských vlásků. Česání s ním je znatelně méně bolestivé, takže skončí rána plná slziček ve snaze učesat malou princeznu.

Ty nejmenší parádnice se nadchnou pro širokou škálu barev a potisků, ale přiznejme si, že potěší také nás odrostlejší, ve kterých dříme troška infantilního nadšení pro cokoli, co je žvýkačkově růžové. V současné době si ho můžete pořídit hned v několika verzích. V původní Original, kompaktní (menší, která současně také lépe padne do ruky) podobě s krytkou na štětiny, která zabrání jejich zohýbání i když ho budete nosit v kabelce. Jinou možností je Salon Elite, která se od verze Original liší svým prohnutým tvarem. Dalšími jsou Magic Flowerpot, která je určená právě dětem a varianta Aqua splash pro česání mokrých vlasů. Čerstvou novinkou je Thick & curly určená na kudrnaté vlasy. A svůj vlastní Tangle teezer si mohou pořídit také pánové.


Foto: Pixabay & TrendyModa.cz

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like