Zavřít oči a přenést se pod palmy – houpací síť pomůže!Poslední dobou musí stále více lidí řešit problém typický pro městský život – tedy nedostatek místa. Pokud vlastníte zahradu, která není na druhém konci metropole, máte šťastný život. Většina obyvatelů velkoměst se ovšem musí spokojit s balkony, terasami, střešními verandami a podobně. Na ně dá dost práce napasovat i stoleček se židlí, natož něco pohodlnějšího, kde by se člověk mohl natáhnout, zasnít se a pročistit si hlavu od každodenního shonu, útrap v práci, únavy z dětí a jiných starostí.
Nespornou výhodou dnešního světa je široká nabídka sortimentu zahradního nábytku – tedy i závěsných sítí. Nejlepší na houpací síti je to, že už k ní dávno nepotřebujete dva stromy, mezi které by se natahovala, ani se nemusí přivrtávat ke stropu.

houpačka

Výběr je nekonečný
Vybrat si můžete z mnoha desítek variant. Síť můžete volit klasickou bílou s oky nebo z tkaniny – jednobarevné, s obrázky, pruhované, nebo s nějakým divočejším motivem, třeba leoparda! Fantazii se meze nekladou. Obchody nabízí houpací sítě se stojany, kde je síť natažená mezi laťkami, případně podpíraná prkny takže se nemusíte bát případného karambolu, kdyby se síť náhodou uvolnila.

Sítě se stojanem si tak pohodlně můžete umístit na balkon, nebo rovnou do obývacího pokoje, abyste neriskovali, že na vás bude pršet. V nabídce jsou i sítě pro dva, můžete tedy přibrat svou drahou polovičku na cestu za odpočinkem, nebo rovnou celou rodinu, když vám děti síť nezdemolují a všichni se společně vejdete.

houpací lavice

Pokud nemáte k dispozici dostatek místa ani na balkoně, ani na zahradě a dokonce ani v bytě, nezoufejte. Pocit houpání a unášení větrem vám může nahradit i jen závěsné křeslo, ve kterém se dá s trochou štěstí schoulit stejně kvalitně. Křeslo seženete kromě pleteného i dřevěné, aby byl váš komfort ještě vyšší. A taková houpačka v obýváku, i ta má něco do sebe!


Foto: Pixabay

0 Shares:
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You May Also Like